Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Usługa świadczona zgodnie z Regulaminem Newslettera
Promocje
Silikonowa foremka do czekolady CHOCOMIX Tescoma
Silikonowa foremka do czekolady CHOCOMIX Tescoma
34,90 zł 16,90 zł
szt.
Papilotki do muffinów JESIEŃ Wilton, 75 szt.
Papilotki do muffinów JESIEŃ Wilton, 75 szt.
10,10 zł 6,10 zł
Silikonowa forma na gofry Tescoma
Silikonowa forma na gofry Tescoma
51,00 zł 29,00 zł
szt.
Producenci
Paczkomaty InPost

Paczkomaty InPostPaczkomaty InPost

Paczkomaty InPost

Sposoby i koszty dostawy

Towary zamawiane za pośrednictwem Sklepu internetowego www.ciastojady.pl dostarczane są na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

Przesyłki nadajemy od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy. Termin dostawy liczony jest od dnia nadania przesyłki. Dodatkowe informacje na temat całkowitego czasu realizacji zamówienia znajdą Państwo w zakładce Czas realizacji zamówień.

Listem poleconym eCommerce (Poczta Polska) przesyłane są tylko drobne przedmioty. Maksymalna liczba przedmiotów w jednej przesyłce zależy od wielkości i wagi produktów.

 

DARMOWA DOSTAWA

Zrób zakupy za min. 249 zł, wybierz przesyłkę Pocztex Kurier 48, a paczkę wyślemy GRATIS!

 

SPOSOBY I KOSZTY DOSTAWY

Poczta Polska

Poczta Polska – Pocztex Kurier 48 – Odbiór w punkcie (Dostawa najczęściej do 2 dni roboczych.)

Przedpłata: 8,60 zł

Pobranie: 11,50 zł (tylko w placówkach pocztowych!)

Poczta Polska

Poczta Polska – Pocztex Kurier 48 (Paczka ekonomiczna. Dostawa najczęściej do 2 dni roboczych.)

Przedpłata: 9,60 zł

Pobranie: 12,50 zł

Paczkomaty InPost Ciastojady

Paczkomaty InPost (Odbiór przesyłki w Paczkomacie wybranym podczas składania zamówienia.)

Przedpłata: 10,90 zł

 

Kurier InPost

Kurier InPost (Dostawa do 3 dni roboczych, najczęściej następnego dnia roboczego.)

Przedpłata: 12,00 zł

Pobranie: 17,00 zł

Kurier DHL Ciastojady

Kurier DHL (Dostawa najczęściej następnego dnia roboczego.)

Przedpłata: 15,00 zł

Pobranie: 19,00 zł

Poczta Polska

Poczta Polska – List polecony eCommerce priorytetowy - Paczka MINI (Czas doręczenia: 2-3 dni robocze.)

Przedpłata: 8,00 zł

Poczta Polska

Poczta Polska – List polecony eCommerce ekonomiczny - Paczka MINI (Czas doręczenia: 3-7 dni roboczych.)

Przedpłata: 7,25 zł

 

TERMIN DOSTAWY:

(zgodnie z informacjami podanymi przez przewoźników)

Poczta PolskaPocztex Kurier 48Odbiór w punkcie – Dostawa najczęściej w ciągu 2 dni roboczych. Prosimy o zapoznanie się z umieszczonymi poniżej informacjami na temat warunków realizacji usługi.

Poczta Polska – Pocztex Kurier 48 – Dostawa najczęściej w ciągu 2 dni roboczych. W przypadku nieskutecznej próby doręczenia, Poczta Polska informuje o tym adresata w formie elektronicznej (sms albo e-mail), wskazując adres Urzędu Pocztowego, w którym przesyłkę można odebrać w ciągu 7 dni.

Paczkomaty InPost – 98% przesyłek dostarczanych jest do wybranego punktu odbioru w następnym dniu roboczym.

Kurier Inpost – Zamówienia złożone do godziny 11:30 (za pobraniem lub opłacone przelewem natychmiastowym) wysyłane są w tym samym dniu roboczym. 98% przesyłek dostarczanych jest do klienta w następnym dniu roboczym. Maksymalny termin dostawy D+3.

DHL – Zamówienie złożone do godziny 11:30 (płatność przelewem natychmiastowym lub za pobraniem) zostanie wysłane tego samego dnia. 95% przesyłek jest doręczana pod wskazany adres w ciągu 24 godzin. Maksymalny czas dostawy to 2 dni robocze.

Poczta Polska – List polecony priorytetowy eCommerce (Paczka MINI) – Termin dostawy to 2-3 dni robocze. W przypadku nieskutecznej próby doręczenia Poczta Polska informuje o tym adresata w formie elektronicznej (sms albo e-mail), wskazując adres Urzędu Pocztowego, w którym przesyłkę można odebrać w ciągu 14 dni. Śledzenie przesyłki jest możliwe w ograniczonym zakresie (widoczna jest tylko informacja o nadaniu, a następnie o przekazaniu do doręczenia).

Poczta Polska – List polecony ekonomiczny eCommerce (Paczka MINI) – Termin dostawy to 3-7 dni roboczych. W przypadku nieskutecznej próby doręczenia Poczta Polska informuje o tym adresata w formie elektronicznej (sms albo e-mail), wskazując adres Urzędu Pocztowego, w którym przesyłkę można odebrać w ciągu 14 dni. Śledzenie przesyłki jest możliwe w ograniczonym zakresie (widoczna jest tylko informacja o nadaniu, a następnie o przekazaniu do doręczenia).

W sezonie przedświątecznym czas doręczenia przez przewoźników może ulec wydłużeniu.

 

POCZTEX KURIER 48 - ODBIÓR W PUNKCIE

Przesyłka dostarczana jest przez kuriera Poczty Polskiej do punktu wybranego przez klienta podczas składania zamówienia. Możliwe punkty odbioru to placówki pocztowe, automaty pocztowe oraz wybrane stacje Orlen, kioski/saloniki RUCH, sklepy Żabka i Freshmarket.

Podczas składania zamówienia należy wybrać punkt odbioru z mapki lub z listy sugerowanych punktów. Najbliższe punkty odbioru zostaną wyświetlone po wpisaniu nazwy miejscowości.

Punkty odbioru można znaleźć tutaj:

http://odbiorwpunkcie.poczta-polska.pl/

Przesyłki za pobraniem (płatne przy odbiorze) są dostarczane wyłącznie do placówek pocztowych. Nie ma możliwości opłacenia przesyłki w punkcie partnerskim (Orlen, RUCH, Żabka, Freshmarket) lub w automacie.

Paczka będzie czekać na odbiór:

– w placówkach pocztowych – 7 dni, licząc od dnia następnego po dniu otrzymania powiadomienia SMS o gotowości do odbioru,

– w punktach partnerskich6 dni, licząc od dnia następnego po dniu otrzymania powiadomienia,

– w automatach pocztowych – 4 dni w automacie i kolejne 3 dni w najbliżej placówce pocztowej.

 

PACZKOMATY INPOST

Paczkomaty InPost to system automatycznych skrytek pocztowych, w których przesyłki odbierać można o dowolnej porze przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

98% przesyłek dostarczanych jest do wybranego punktu odbioru w następnym dniu roboczym.

W czasie składania zamówienia, po wyborze przesyłki Paczkomaty Inpost podczas uzupełniania danych do wysyłki, będą Państwo mieli możliwość wybrania Paczkomatu, do którego zostanie dostarczona paczka.

Po dostarczeniu przesyłki do wybranego Paczkomatu otrzymają Państwo e-mail i SMS z kodem odbioru, który umożliwia wyjęcie paczki ze skrytki.

Paczka będzie oczekiwać na odbiór przez 48 godzin. Po tym czasie przekazana zostanie do najbliższego Oddziału InPost, skąd będzie można ją odebrać w ciągu 3 dni.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl